Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ43BB
D38999/26ZJ43BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43BB.pdf
Availability of D38999/26ZJ43BB
QUANTITY
D38999/26ZJ43BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43BB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43BB
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ43BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ43BB Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43BB
CONN RECEPT 20POS 4MM SMD .5MM datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES 40.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 523 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 14.3 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 64MBIT 108MHZ SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit datasheet.pdf
ENERGY CHAIN W BRKTS datasheet.pdf
26500 57C 2#12 55#20 P RECP AN datasheet.pdf
DSUB 37 F SOD CLIN TIN G ZIN datasheet.pdf