Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ43BD
D38999/26ZJ43BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43BD.pdf
Availability of D38999/26ZJ43BD
QUANTITY
D38999/26ZJ43BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43BD
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43BD
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ43BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ43BD Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43BD
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-DHVQFN datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES 390K OHM 1/4W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
RES 1.62K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 107 OHM 1% 10W datasheet.pdf
IC MCU 8/16BIT 50MHZ 84PLCC datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
2,5MM STIFTSTECK 4P datasheet.pdf