Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ43JB-LC
D38999/26ZJ43JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43JB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43JB-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ43JB-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ43JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43JB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43JB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ43JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ43JB-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43JB-LC
IC FLASH 1MBIT 150NS 52PLCC datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS 0.5MM SMD GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES 75K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 100PSIS M20 5V 36" datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 220V datasheet.pdf
PANWRAP 1.5"X50' BLK datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
SURGE PROTECT STRIP 7 OUTLET 7FT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805 datasheet.pdf