Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ43SB
D38999/26ZJ43SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43SB.pdf
Availability of D38999/26ZJ43SB
QUANTITY
D38999/26ZJ43SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43SB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43SB
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ43SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ43SB Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43SB
FIXED IND 680UH 350MA 2.6 OHM datasheet.pdf
RES SMD 8.25K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DGTL ISO 1.75KV GEN PURP 22DIP datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 1.9A 27.6 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 324K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER TAB 70POS TIN datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 10W datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf