Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ43SC
D38999/26ZJ43SC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43SC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43SC.pdf
Availability of D38999/26ZJ43SC
QUANTITY
D38999/26ZJ43SC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43SC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43SC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43SC
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ43SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ43SC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43SC
RES SMD 28K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 200V 15A TO3PF datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
LED RED CLEAR 0603 SMD datasheet.pdf
CARRIER TRF FOR ALL TRANSFER datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
RES ARRAY 16 RES 5.6K OHM 18DRT datasheet.pdf
OSC MEMS 27MHZ H/LV CMOS SMD datasheet.pdf