Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ61HD
D38999/26ZJ61HD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ61HD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 61POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ61HD.pdf
Availability of D38999/26ZJ61HD
QUANTITY
D38999/26ZJ61HD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ61HD
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ61HD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ61HD
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ61HD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ61HD Details Description
Related parts for D38999/26ZJ61HD
CABLE 4COND 22AWG SHLD 100' datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP datasheet.pdf
MCU 8BIT USB 16KB FLASH 24-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
TXRX 9XSTREAM 100MW RPSMA 19200B datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 56MA 5 OHM datasheet.pdf