Amphenol Pcd D38999/33Z11R
D38999/33Z11R picture photo
Mfg. Part Number
D38999/33Z11R
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
38999S3 D/C RECP SZ 11 ZINC
Datasheet Download
D38999/33Z11R.pdf
Availability of D38999/33Z11R
QUANTITY
D38999/33Z11R Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/33Z11R
Internal Part NumberEIS-D38999/33Z11R
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/33Z11R
Related LinksD38999, D38999/33Z11R Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
D38999/33Z11R Details Description
Related parts for D38999/33Z11R
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.2A 8SOIC datasheet.pdf
IC DAC 12BIT MULT CMOS 16-CDIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC POST AMP 3.3V MLF33Q-16L datasheet.pdf
RES 18.7K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 280 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.9M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 30POS SKT datasheet.pdf