Omron D3V-16G-1A26-K-19
D3V-16G-1A26-K-19 picture photo
Mfg. Part Number
D3V-16G-1A26-K-19
Brief Description
SWITCH LEVER 16A SPDT SOLDER
Datasheet Download
D3V-16G-1A26-K-19.pdf
Availability of D3V-16G-1A26-K-19
QUANTITY
D3V-16G-1A26-K-19 Order Process
Ship out your order
Specifications of D3V-16G-1A26-K-19
Internal Part NumberEIS-D3V-16G-1A26-K-19
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D3V-16G-1A26-K-19
Related LinksD3V-16G-, D3V-16G-1A26-K-19 Datasheet, Omron Distributor
D3V-16G-1A26-K-19 Details Description
Related parts for D3V-16G-1A26-K-19
FIXED IND 1MH 15MA 24 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU LP SC70-5 datasheet.pdf
SENSOR 750PSI M12-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 7.5NS 165CABGA datasheet.pdf
OSC XO 65.536MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC SW IPS 1CH HIGH SIDE DPAK-5 datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN FFC TOP 35POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
37POS M PC 370PF 4-40 datasheet.pdf