Omron D3V-16G443-1C25-K
D3V-16G443-1C25-K picture photo
Mfg. Part Number
D3V-16G443-1C25-K
Brief Description
SWITCH LEVER 16A SPDT .187 QC
Datasheet Download
D3V-16G443-1C25-K.pdf
Availability of D3V-16G443-1C25-K
QUANTITY
D3V-16G443-1C25-K Order Process
Ship out your order
Specifications of D3V-16G443-1C25-K
Internal Part NumberEIS-D3V-16G443-1C25-K
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D3V-16G443-1C25-K
Related LinksD3V-16G4, D3V-16G443-1C25-K Datasheet, Omron Distributor
D3V-16G443-1C25-K Details Description
Related parts for D3V-16G443-1C25-K
RES SMD 8.25K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
COVER STR RELIEF BLA AH 16P OR datasheet.pdf
RES SMD 26.7K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 750 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 6 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 3.3V IN 5V OUT datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V datasheet.pdf
RES 2.32 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 65VDC datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT datasheet.pdf
RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC datasheet.pdf
HPI 2.0MM,HDR,2POSVERTICAL,BLK datasheet.pdf