Taiyo Yuden D5NF878M0P1ET-Z
D5NF878M0P1ET-Z picture photo
Mfg. Part Number
D5NF878M0P1ET-Z
Manufacturer
Product Category
SAW Filters
Brief Description
DUPLEXER SAW 878MHZ CDMA2000
Datasheet Download
D5NF878M0P1ET-Z.pdf
Availability of D5NF878M0P1ET-Z
QUANTITY
D5NF878M0P1ET-Z Order Process
Ship out your order
Specifications of D5NF878M0P1ET-Z
Internal Part NumberEIS-D5NF878M0P1ET-Z
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Filters
FamilySAW Filters
SeriesD5
PackagingTape & Reel (TR)
Frequency878MHz Center
Bandwidth32MHz
Filter TypeBand Pass
Insertion Loss2.5dB
ApplicationsCellular, CDMA
Package / Case9-SMD, No Lead
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.026" (0.65mm)
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D5NF878M0P1ET-Z
Related LinksD5NF878, D5NF878M0P1ET-Z Datasheet, Taiyo Yuden Distributor
D5NF878M0P1ET-Z Details Description
Related parts for D5NF878M0P1ET-Z
IC FLASH 1MBIT 150NS 48TSOP datasheet.pdf
IC DAC 14BIT SRLIN/CUR OUT 8MSOP datasheet.pdf
CAP CER 470PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 720 I/O 1923FCBGA datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V datasheet.pdf
OSC VCTCXO 24.576MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
26500 4C 4#12 S BY RECP WC datasheet.pdf
26500 26#20 6#12 S BY RECP LC datasheet.pdf
Virtex-II 1.5V Field-Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf