JAE Electronics DA-15PAF-N
DA-15PAF-N picture photo
Mfg. Part Number
DA-15PAF-N
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN DSUB 15POS
Datasheet Download
DA-15PAF-N.pdf
Availability of DA-15PAF-N
QUANTITY
DA-15PAF-N Order Process
Ship out your order
Specifications of DA-15PAF-N
Internal Part NumberEIS-DA-15PAF-N
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package51
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DA-15PAF-N
Related LinksDA-15, DA-15PAF-N Datasheet, JAE Electronics Distributor
DA-15PAF-N Details Description
Related parts for DA-15PAF-N
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
OSC XO 4.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
RES 41.2K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 48-LLP datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 4.096V SOT23 datasheet.pdf