JAE Electronics DAMA-15P-C-NM
DAMA-15P-C-NM picture photo
Mfg. Part Number
DAMA-15P-C-NM
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN DSUB 15POS
Datasheet Download
DAMA-15P-C-NM.pdf
Availability of DAMA-15P-C-NM
QUANTITY
DAMA-15P-C-NM Order Process
Ship out your order
Specifications of DAMA-15P-C-NM
Internal Part NumberEIS-DAMA-15P-C-NM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DAMA-15P-C-NM
Related LinksDAMA-1, DAMA-15P-C-NM Datasheet, JAE Electronics Distributor
DAMA-15P-C-NM Details Description
Related parts for DAMA-15P-C-NM
RES SMD 220K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 DIP 12 POS datasheet.pdf
RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 1.4 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONN HEADER 54POS R/A DUAL .100" datasheet.pdf