JAE Electronics DAMA-15S-C-NM-F0
DAMA-15S-C-NM-F0 picture photo
Mfg. Part Number
DAMA-15S-C-NM-F0
Brief Description
CONN DSUB 15POS
Datasheet Download
DAMA-15S-C-NM-F0.pdf
Availability of DAMA-15S-C-NM-F0
QUANTITY
DAMA-15S-C-NM-F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of DAMA-15S-C-NM-F0
Internal Part NumberEIS-DAMA-15S-C-NM-F0
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DAMA-15S-C-NM-F0
Related LinksDAMA-15S, DAMA-15S-C-NM-F0 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DAMA-15S-C-NM-F0 Details Description
Related parts for DAMA-15S-C-NM-F0
IC REG CTRLR PWM CM 8-DFN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 6A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC Z8 MCU OTP 2K 12MHZ 18DIP datasheet.pdf
CARDEDGE MALE 60POS .100 T/H AU datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 210MSPS 40QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
CIR 25C 25#16 PIN RECP datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V datasheet.pdf