Vishay/Beyschlag DB016060BC10238BJ1
DB016060BC10238BJ1 picture photo
Mfg. Part Number
DB016060BC10238BJ1
Manufacturer
Product Category
Feed Through Capacitors
Brief Description
CAP 3KVP 1000PF 20%
Datasheet Download
DB016060BC10238BJ1.pdf
Availability of DB016060BC10238BJ1
QUANTITY
DB016060BC10238BJ1 Order Process
Ship out your order
Specifications of DB016060BC10238BJ1
Internal Part NumberEIS-DB016060BC10238BJ1
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DB016060BC10238BJ1
Related LinksDB016060B, DB016060BC10238BJ1 Datasheet, Vishay/Beyschlag Distributor
DB016060BC10238BJ1 Details Description
Related parts for DB016060BC10238BJ1
RES 40.2 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 16-SO datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 17POS 1MM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 25PPM DWN SPRD SMD datasheet.pdf
IC ADC/DAC 10BIT W/FIFO 36TQFN datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
TRANS PNP 80V 20A datasheet.pdf