Bel Fuse Inc. DBE25STF179C
DBE25STF179C picture photo
Mfg. Part Number
DBE25STF179C
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 F WW .585" CLIN G TI
Datasheet Download
DBE25STF179C.pdf
Availability of DBE25STF179C
QUANTITY
DBE25STF179C Order Process
Ship out your order
Specifications of DBE25STF179C
Internal Part NumberEIS-DBE25STF179C
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBE25STF179C
Related LinksDBE25S, DBE25STF179C Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DBE25STF179C Details Description
Related parts for DBE25STF179C
CONN PLUG 50POS DELTA IDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM 43VC SMA datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
CONN FEMALE PLUG 14POS ORG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .125" datasheet.pdf