JAE Electronics DBMA-25P-C-NM-2-F0
DBMA-25P-C-NM-2-F0 picture photo
Mfg. Part Number
DBMA-25P-C-NM-2-F0
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Brief Description
CONN DSUB 25POS
Datasheet Download
DBMA-25P-C-NM-2-F0.pdf
Availability of DBMA-25P-C-NM-2-F0
QUANTITY
DBMA-25P-C-NM-2-F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMA-25P-C-NM-2-F0
Internal Part NumberEIS-DBMA-25P-C-NM-2-F0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMA-25P-C-NM-2-F0
Related LinksDBMA-25P-, DBMA-25P-C-NM-2-F0 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DBMA-25P-C-NM-2-F0 Details Description
Related parts for DBMA-25P-C-NM-2-F0
RES SMD 29.4K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 18-75VIN +/-15V datasheet.pdf
CONN HEADER 10PWR 12SGL 2.36MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 7.6A 9.9 MOHM datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 120MA 4.5 OHM datasheet.pdf