ITT Cannon, LLC DBMA44SK52
DBMA44SK52 picture photo
Mfg. Part Number
DBMA44SK52
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 44 F CRIMP HD G50 GOLD
Datasheet Download
DBMA44SK52.pdf
Availability of DBMA44SK52
QUANTITY
DBMA44SK52 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMA44SK52
Internal Part NumberEIS-DBMA44SK52
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMA44SK52
Related LinksDBMA4, DBMA44SK52 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMA44SK52 Details Description
Related parts for DBMA44SK52
DIODE GEN PURP 200V 200MA SOT23 datasheet.pdf
CAP POLYMER 82UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
SEALING BOOT FOR SWITCH datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR KXSS5-2057 datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP CER 27PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf