ITT Cannon, LLC DBMAMT25SA101
DBMAMT25SA101 picture photo
Mfg. Part Number
DBMAMT25SA101
Brief Description
DSUB 25F CRIMP G50 TOOL CAD
Datasheet Download
DBMAMT25SA101.pdf
Availability of DBMAMT25SA101
QUANTITY
DBMAMT25SA101 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMAMT25SA101
Internal Part NumberEIS-DBMAMT25SA101
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMAMT25SA101
Related LinksDBMAMT, DBMAMT25SA101 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMAMT25SA101 Details Description
Related parts for DBMAMT25SA101
KNOB CLR/MATTE.925"DIA.250"SHAFT datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS .100" R/A TIN datasheet.pdf
OSC XO 9.216MHZ HCMOS TTL PC PIN datasheet.pdf
RES 200 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 681K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TRANS NPN 20V 0.5A SC-59 datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC 16BIT FET BUS SW 48-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
EMITTER IR 855NM 100MA TO-46 datasheet.pdf