ITT Cannon, LLC DBMC25SJA197
DBMC25SJA197 picture photo
Mfg. Part Number
DBMC25SJA197
Brief Description
DSUB 25 F PCB R/A TIN
Datasheet Download
DBMC25SJA197.pdf
Availability of DBMC25SJA197
QUANTITY
DBMC25SJA197 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMC25SJA197
Internal Part NumberEIS-DBMC25SJA197
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMC25SJA197
Related LinksDBMC25, DBMC25SJA197 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMC25SJA197 Details Description
Related parts for DBMC25SJA197
RES 2.7K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS STR GOLD T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
THERM NTC 1MOHM 10% 1206 SMD datasheet.pdf
IC DAC 10BIT VOUT W/REF TSOT23-8 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
DCDC CONVERTER 5VOUT 1W datasheet.pdf
IC FPGA 1120 I/O 1760FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT323 datasheet.pdf