ITT Cannon, LLC DBMD13P3SVA191A197
DBMD13P3SVA191A197 picture photo
Mfg. Part Number
DBMD13P3SVA191A197
Brief Description
DBMD13P3SVA191A197
Datasheet Download
DBMD13P3SVA191A197.pdf
Availability of DBMD13P3SVA191A197
QUANTITY
DBMD13P3SVA191A197 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMD13P3SVA191A197
Internal Part NumberEIS-DBMD13P3SVA191A197
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMD13P3SVA191A197
Related LinksDBMD13P3S, DBMD13P3SVA191A197 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMD13P3SVA191A197 Details Description
Related parts for DBMD13P3SVA191A197
FUSE BOARD MOUNT 3A 32VDC 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS R/A 2MM GOLD datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 0.250" (6.35mm) Solder datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 2.4VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CAP CER 470PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC MEM FIFO 2048X9 12NS 56-TSSOP datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V datasheet.pdf
CAP CER 11PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf