Bel Fuse Inc. DBMM25SZ
DBMM25SZ picture photo
Mfg. Part Number
DBMM25SZ
Brief Description
DSUB 25 F PCB STR G50 ZINC
Datasheet Download
DBMM25SZ.pdf
Availability of DBMM25SZ
QUANTITY
DBMM25SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMM25SZ
Internal Part NumberEIS-DBMM25SZ
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMM25SZ
Related LinksDBMM, DBMM25SZ Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DBMM25SZ Details Description
Related parts for DBMM25SZ
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
CONNECTOR RECEPT 15POS datasheet.pdf
IC OPAMP GP 7MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 8.35K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 19COND 16AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 8PF 5KV datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.8V SMD datasheet.pdf
SCR 800V 16A D2PAK datasheet.pdf