ITT Cannon, LLC DBMMC25SJ
DBMMC25SJ picture photo
Mfg. Part Number
DBMMC25SJ
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 F PCB R/A G50 ZINC
Datasheet Download
DBMMC25SJ.pdf
Availability of DBMMC25SJ
QUANTITY
DBMMC25SJ Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMMC25SJ
Internal Part NumberEIS-DBMMC25SJ
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMMC25SJ
Related LinksDBMM, DBMMC25SJ Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMMC25SJ Details Description
Related parts for DBMMC25SJ
RES SMD 243 OHM 1% 3/4W 1812 datasheet.pdf
TVS DIODE 94VWM 152VC 1.5KE datasheet.pdf
10 AMP ADAPTER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES 806 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.28M OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
MPAC 5R ST PF HDR datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 120POS .050 SMD datasheet.pdf
CONN INSERT 6POS SKT datasheet.pdf