ITT Cannon, LLC DBMP25PJA101
DBMP25PJA101 picture photo
Mfg. Part Number
DBMP25PJA101
Brief Description
DSUB 25 M R/A PCB CADMIUM
Datasheet Download
DBMP25PJA101.pdf
Availability of DBMP25PJA101
QUANTITY
DBMP25PJA101 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMP25PJA101
Internal Part NumberEIS-DBMP25PJA101
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMP25PJA101
Related LinksDBMP25, DBMP25PJA101 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMP25PJA101 Details Description
Related parts for DBMP25PJA101
IC VREF SHUNT 1.235V TO51-2 datasheet.pdf
IC OTP 2MBIT 90NS 32TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
RES 140K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 154 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 50A DO5 datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4DIP datasheet.pdf
IC PLL WAN SYNC ETH 2CH 196CABGA datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf