ITT Cannon, LLC DBMP25SJA197
DBMP25SJA197 picture photo
Mfg. Part Number
DBMP25SJA197
Brief Description
DSUB 25 F PCB R/A G TIN
Datasheet Download
DBMP25SJA197.pdf
Availability of DBMP25SJA197
QUANTITY
DBMP25SJA197 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBMP25SJA197
Internal Part NumberEIS-DBMP25SJA197
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBMP25SJA197
Related LinksDBMP25, DBMP25SJA197 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBMP25SJA197 Details Description
Related parts for DBMP25SJA197
IDC CABLE-ASR26G/ AE26G / ASR26G datasheet.pdf
IC TMDS REGENERATOR MUX datasheet.pdf
Connector Plug USB - micro A 2.0 5 Position Free Hanging (In-Line) datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RES 1.18K OHM 7W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 169 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 16.5 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.75K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 143 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK COVER datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf