ITT Cannon, LLC DBX25SA197
DBX25SA197 picture photo
Mfg. Part Number
DBX25SA197
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 25 F MACH SOD TIN
Datasheet Download
DBX25SA197.pdf
Availability of DBX25SA197
QUANTITY
DBX25SA197 Order Process
Ship out your order
Specifications of DBX25SA197
Internal Part NumberEIS-DBX25SA197
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DBX25SA197
Related LinksDBX25, DBX25SA197 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DBX25SA197 Details Description
Related parts for DBX25SA197
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 2.32K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC AMP VIDEO MUX 2:1 16-QSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.171" NYLON 0.76MM datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf