Bel Fuse Inc. DCDM-15S6E5-18.0B
DCDM-15S6E5-18.0B picture photo
Mfg. Part Number
DCDM-15S6E5-18.0B
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
MICRO 15 SKT 18" RBW
Datasheet Download
DCDM-15S6E5-18.0B.pdf
Availability of DCDM-15S6E5-18.0B
QUANTITY
DCDM-15S6E5-18.0B Order Process
Ship out your order
Specifications of DCDM-15S6E5-18.0B
Internal Part NumberEIS-DCDM-15S6E5-18.0B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCDM-15S6E5-18.0B
Related LinksDCDM-15S, DCDM-15S6E5-18.0B Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DCDM-15S6E5-18.0B Details Description
Related parts for DCDM-15S6E5-18.0B
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 125V datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 8-SOIC datasheet.pdf
PNEUM ACTUATOR 22MM KEY 2POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
MINI MI II 5POS W/CLIP ASSY datasheet.pdf
ANT DIRECT PNL 7DBI 79" N MALE datasheet.pdf
SENSOR PROX 0.8MM NPN 10-30VDC datasheet.pdf
SOIC-8 CPL 110C DUAL CTR>20% datasheet.pdf