Bel Fuse Inc. DCDM-25S6E5-24.0B
DCDM-25S6E5-24.0B picture photo
Mfg. Part Number
DCDM-25S6E5-24.0B
Brief Description
MICRO 25 SKT 24" RBW JACKS
Datasheet Download
DCDM-25S6E5-24.0B.pdf
Availability of DCDM-25S6E5-24.0B
QUANTITY
DCDM-25S6E5-24.0B Order Process
Ship out your order
Specifications of DCDM-25S6E5-24.0B
Internal Part NumberEIS-DCDM-25S6E5-24.0B
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCDM-25S6E5-24.0B
Related LinksDCDM-25S, DCDM-25S6E5-24.0B Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DCDM-25S6E5-24.0B Details Description
Related parts for DCDM-25S6E5-24.0B
FIXED IND 47NH 385MA 460 MOHM datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 10AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 2A SSOT3 datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CABLE STR FEMALE-FEMALE 2POS 4M datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP10T datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 1.295A 75 MOHM datasheet.pdf
FRAME HINGED SZ16B FOR 4MOD datasheet.pdf
FIXED IND 5.1NH 160MA 1.5 OHM datasheet.pdf