Bel Fuse Inc. DCHM21P6N5-12.0MN-HT1
DCHM21P6N5-12.0MN-HT1 picture photo
Mfg. Part Number
DCHM21P6N5-12.0MN-HT1
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
MICRO 21C P 12" RBW JCKS HT NI
Datasheet Download
DCHM21P6N5-12.0MN-HT1.pdf
Availability of DCHM21P6N5-12.0MN-HT1
QUANTITY
DCHM21P6N5-12.0MN-HT1 Order Process
Ship out your order
Specifications of DCHM21P6N5-12.0MN-HT1
Internal Part NumberEIS-DCHM21P6N5-12.0MN-HT1
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCHM21P6N5-12.0MN-HT1
Related LinksDCHM21P6N5, DCHM21P6N5-12.0MN-HT1 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DCHM21P6N5-12.0MN-HT1 Details Description
Related parts for DCHM21P6N5-12.0MN-HT1
IC PROGRAM 3.300V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 2PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
RES METAL OX 1W 220 OHM 5% AXL datasheet.pdf
IC DAC 12BIT OCTAL VOUT 16-MSOP datasheet.pdf
LED MOONSTONE COOL WHITE TO252-3 datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
FLUX REMOVER 10 OZ AEROSOL datasheet.pdf
INDICATOR 250V AMBER datasheet.pdf
TERM PLUG 50MM HORIZSNAP MT 12C datasheet.pdf
SMA RP BLKHD JACK-AMC PLUG 50MM datasheet.pdf