Bel Fuse Inc. DCMA37SF0
DCMA37SF0 picture photo
Mfg. Part Number
DCMA37SF0
Brief Description
DSUB 37 F CRIMP F0 ZINC
Datasheet Download
DCMA37SF0.pdf
Availability of DCMA37SF0
QUANTITY
DCMA37SF0 Order Process
Ship out your order
Specifications of DCMA37SF0
Internal Part NumberEIS-DCMA37SF0
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCMA37SF0
Related LinksDCMA, DCMA37SF0 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DCMA37SF0 Details Description
Related parts for DCMA37SF0
IDC CABLE - MCE40K/MC40G/MCE40K datasheet.pdf
SW DIP EXT RCKR SEALED 3POS 30V datasheet.pdf
SWITCH ROLLER SPDT 16A QC TERM datasheet.pdf
BERGSTIK II DR STRAIGHT RET datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS KEY OS 2KW datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
BRIDGE RECT 200V 25A TS-6P datasheet.pdf
HAR-BUS HM MEL. TYP A, AFS 2, TU datasheet.pdf
RES 470K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 56NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf