ITT Cannon, LLC DCMM13W6PM
DCMM13W6PM picture photo
Mfg. Part Number
DCMM13W6PM
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
COMBO 13W6 M PCB STR G50 ZINC
Datasheet Download
DCMM13W6PM.pdf
Availability of DCMM13W6PM
QUANTITY
DCMM13W6PM Order Process
Ship out your order
Specifications of DCMM13W6PM
Internal Part NumberEIS-DCMM13W6PM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCMM13W6PM
Related LinksDCMM1, DCMM13W6PM Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DCMM13W6PM Details Description
Related parts for DCMM13W6PM
CONN HEADR BRKWAY .100 13POS R/A datasheet.pdf
CONN HEADER BACKPLANE 56POS GOLD datasheet.pdf
DGTL O-SCOPE 100MHZ 4CH 1GS/S datasheet.pdf
RES 200K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 86.6K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.87 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.62K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP MICA 21PF 2% 500V SMD datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 2% 250W datasheet.pdf