ITT Cannon, LLC DCMZ25H3SNK126
DCMZ25H3SNK126 picture photo
Mfg. Part Number
DCMZ25H3SNK126
Brief Description
COMBO-D 25H3 SCKT ST PCB
Datasheet Download
DCMZ25H3SNK126.pdf
Availability of DCMZ25H3SNK126
QUANTITY
DCMZ25H3SNK126 Order Process
Ship out your order
Specifications of DCMZ25H3SNK126
Internal Part NumberEIS-DCMZ25H3SNK126
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DCMZ25H3SNK126
Related LinksDCMZ25H, DCMZ25H3SNK126 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DCMZ25H3SNK126 Details Description
Related parts for DCMZ25H3SNK126
IC REG LDO 5V/ADJ 0.25A 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 5V IN +/-15VOUT datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48VQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 167MHZ 165FBGA datasheet.pdf
RES SMD 942 OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DP4T 13A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
MICRO 15C S 36" WHT FLOAT datasheet.pdf