Murata Electronics North America DD104-989CH100D50
DD104-989CH100D50 picture photo
Mfg. Part Number
DD104-989CH100D50
Datasheet Download
DD104-989CH100D50.pdf
Availability of DD104-989CH100D50
QUANTITY
DD104-989CH100D50 Order Process
Ship out your order
Specifications of DD104-989CH100D50
Internal Part NumberEIS-DD104-989CH100D50
Delivery TimeIn stock, ship DD104-989CH100D50 today.
SeriesDD104-989C
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DD104-989CH100D50
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDD104-98, DD104-989CH100D50 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DD104-989CH100D50 Details Description
Related parts for DD104-989CH100D50
IC OPAMP GP 215MHZ RRO 16SSOP datasheet.pdf
CAP CER 130PF 50V C0H AXIAL datasheet.pdf
IC SRAM 1MBIT 20NS 44TSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
FILTER LC 15PF 100MA 0504 datasheet.pdf
CONN FIBER LC PLUG SMPLX 125UM datasheet.pdf
CONN HDR 42POS 2MM SMD datasheet.pdf
PATCH CORD CAT5E BLACK datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
RES SMD 158 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf