Bel Fuse Inc. DDM50SA156
DDM50SA156 picture photo
Mfg. Part Number
DDM50SA156
Brief Description
DSUB 50 F SOD G50 ZINC
Datasheet Download
DDM50SA156.pdf
Availability of DDM50SA156
QUANTITY
DDM50SA156 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDM50SA156
Internal Part NumberEIS-DDM50SA156
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDM50SA156
Related LinksDDM50, DDM50SA156 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
DDM50SA156 Details Description
Related parts for DDM50SA156
CONN RECEPT 12POS 2MM IDT GOLD datasheet.pdf
RES SMD 5.49K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS W/PIN INLINE datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP TANT 8.2UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 6UH 2.3A 40 MOHM SMD datasheet.pdf
LED COB WHT datasheet.pdf
FUSE 550A 690V 1BKN/50 AR UC datasheet.pdf