JAE Electronics DDMA-50P-C-NM
DDMA-50P-C-NM picture photo
Mfg. Part Number
DDMA-50P-C-NM
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN DSUB 50POS
Datasheet Download
DDMA-50P-C-NM.pdf
Availability of DDMA-50P-C-NM
QUANTITY
DDMA-50P-C-NM Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMA-50P-C-NM
Internal Part NumberEIS-DDMA-50P-C-NM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMA-50P-C-NM
Related LinksDDMA-5, DDMA-50P-C-NM Datasheet, JAE Electronics Distributor
DDMA-50P-C-NM Details Description
Related parts for DDMA-50P-C-NM
SSR 1A 264VAC 5VDC-IN ZERO-CROSS datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 200MW SOT323 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 200MW SC59-3 datasheet.pdf
CAP CER 560PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A 4WLCSP datasheet.pdf
RES 7.68K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 33UF 50V Y5U datasheet.pdf
RES SMD 1.65K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
SPRING ANCHOR datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A SYNC datasheet.pdf