JAE Electronics DDMA-50S-C-NM-2-F0
DDMA-50S-C-NM-2-F0 picture photo
Mfg. Part Number
DDMA-50S-C-NM-2-F0
Brief Description
CONN DSUB 50POS
Datasheet Download
DDMA-50S-C-NM-2-F0.pdf
Availability of DDMA-50S-C-NM-2-F0
QUANTITY
DDMA-50S-C-NM-2-F0 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMA-50S-C-NM-2-F0
Internal Part NumberEIS-DDMA-50S-C-NM-2-F0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMA-50S-C-NM-2-F0
Related LinksDDMA-50S-, DDMA-50S-C-NM-2-F0 Datasheet, JAE Electronics Distributor
DDMA-50S-C-NM-2-F0 Details Description
Related parts for DDMA-50S-C-NM-2-F0
IC FLASH 4MBIT 55NS 32PLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.2A SOT223 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-18VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 8POS datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
ANT OMNIDIR 9DBI 900MZ HPOL NFEM datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN CRIMP datasheet.pdf
METRAL 1000 SIGNAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 2.2A 46 MOHM SMD datasheet.pdf