ITT Cannon, LLC DDMA50SNM
DDMA50SNM picture photo
Mfg. Part Number
DDMA50SNM
Brief Description
DSUB 50 F CRIMP NM
Datasheet Download
DDMA50SNM.pdf
Availability of DDMA50SNM
QUANTITY
DDMA50SNM Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMA50SNM
Internal Part NumberEIS-DDMA50SNM
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMA50SNM
Related LinksDDMA, DDMA50SNM Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMA50SNM Details Description
Related parts for DDMA50SNM
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 7VWM 12.6VC DO201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
KEYPAD MODULAR 3BTN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEADER WIRE WRAP 2.54MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES 6.8K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CLAMP PLATE 1.27MM I/O CONNECTOR datasheet.pdf