ITT Cannon, LLC DDMAK50S
DDMAK50S picture photo
Mfg. Part Number
DDMAK50S
Brief Description
DSUB 50 F CRIMP .154" MH ZINC
Datasheet Download
DDMAK50S.pdf
Availability of DDMAK50S
QUANTITY
DDMAK50S Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMAK50S
Internal Part NumberEIS-DDMAK50S
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMAK50S
Related LinksDDMA, DDMAK50S Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMAK50S Details Description
Related parts for DDMAK50S
IDC CABLE - AKC40B/AE40M/APK40B datasheet.pdf
RES SMD 866 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 7.32KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 1V 1A 8SOIC datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.82V 0.6A 6DSBGA datasheet.pdf
CONN FERRULE 2WIRE 20AWG ORANGE datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS .100" DBL SMD datasheet.pdf
SWITCH SNAP MOM DPST-NO 10A QC datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
Connector Socket 49 Position 0.200" (5.08mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 2.6586K OHM 1/10W 0805 datasheet.pdf