ITT Cannon, LLC DDMAME50SNMB
DDMAME50SNMB picture photo
Mfg. Part Number
DDMAME50SNMB
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
DSUB 50 F CRIMP NMB CLIN G50
Datasheet Download
DDMAME50SNMB.pdf
Availability of DDMAME50SNMB
QUANTITY
DDMAME50SNMB Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMAME50SNMB
Internal Part NumberEIS-DDMAME50SNMB
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMAME50SNMB
Related LinksDDMAME, DDMAME50SNMB Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMAME50SNMB Details Description
Related parts for DDMAME50SNMB
JUMPER-H9992TR/A3047A/X 2" datasheet.pdf
OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 53POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 121 OHM 1% 30W datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC COMPARATOR R-R 8-UMAX datasheet.pdf
D SUB MIXED DIE FOR FMB COAXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.99K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS JAM NUT PIN datasheet.pdf