ITT Cannon, LLC DDMC24H7SJA197G7ND
DDMC24H7SJA197G7ND picture photo
Mfg. Part Number
DDMC24H7SJA197G7ND
Brief Description
DSUB 24H7 M PCB HP
Datasheet Download
DDMC24H7SJA197G7ND.pdf
Availability of DDMC24H7SJA197G7ND
QUANTITY
DDMC24H7SJA197G7ND Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMC24H7SJA197G7ND
Internal Part NumberEIS-DDMC24H7SJA197G7ND
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMC24H7SJA197G7ND
Related LinksDDMC24H7S, DDMC24H7SJA197G7ND Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMC24H7SJA197G7ND Details Description
Related parts for DDMC24H7SJA197G7ND
LED MATRIX CC 5X7 2.0" 565NM GRN datasheet.pdf
IC PROGRAM 5.000V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
IC DAC LOGARITHMIC 16-DIP datasheet.pdf
RES SMD 715 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CABLE ASSY STR PLUG RG316 24" datasheet.pdf
RES 332K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf