ITT Cannon, LLC DDMD36W4PJK127
DDMD36W4PJK127 picture photo
Mfg. Part Number
DDMD36W4PJK127
Brief Description
DSUB 36W4 M PCR/A G30 T
Datasheet Download
DDMD36W4PJK127.pdf
Availability of DDMD36W4PJK127
QUANTITY
DDMD36W4PJK127 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMD36W4PJK127
Internal Part NumberEIS-DDMD36W4PJK127
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMD36W4PJK127
Related LinksDDMD36W, DDMD36W4PJK127 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMD36W4PJK127 Details Description
Related parts for DDMD36W4PJK127
IC LASER DRIVR 10GBPS 3.6V 24MLF datasheet.pdf
FIXED IND 33NH 800MA 180 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 390K OHM 9SIP datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT datasheet.pdf
350 TB PLU PLU SOLID datasheet.pdf
RES 35.2K OHM 0.4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf