ITT Cannon, LLC DDMD50SJA197
DDMD50SJA197 picture photo
Mfg. Part Number
DDMD50SJA197
Brief Description
DSUB 50 F PCB R/A G TIN
Datasheet Download
DDMD50SJA197.pdf
Availability of DDMD50SJA197
QUANTITY
DDMD50SJA197 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMD50SJA197
Internal Part NumberEIS-DDMD50SJA197
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMD50SJA197
Related LinksDDMD50, DDMD50SJA197 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMD50SJA197 Details Description
Related parts for DDMD50SJA197
RES ARRAY 15 RES 68K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 95.3 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 1POS STR datasheet.pdf
OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
Connector Socket 13 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 119MA 14.7 OHM datasheet.pdf