ITT Cannon, LLC DDMM36X4SNX
DDMM36X4SNX picture photo
Mfg. Part Number
DDMM36X4SNX
Brief Description
DSUB 36X4 F PC G50 50OHM
Datasheet Download
DDMM36X4SNX.pdf
Availability of DDMM36X4SNX
QUANTITY
DDMM36X4SNX Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMM36X4SNX
Internal Part NumberEIS-DDMM36X4SNX
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMM36X4SNX
Related LinksDDMM3, DDMM36X4SNX Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMM36X4SNX Details Description
Related parts for DDMM36X4SNX
VARISTOR 735V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 2.8 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 76POS 2MM SMD datasheet.pdf
IC MEM FIFO 2048X9 25NS 28-DIP datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 512X9 15NS 32QFP datasheet.pdf
COUNTER LCD 8 CHAR 3.6V PANEL MT datasheet.pdf
2.5 W/B HSG datasheet.pdf
EX2 DEBURRING WHEEL 10" 8S FIN datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 250V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.2MH 75.5MA 38 OHM TH datasheet.pdf