ITT Cannon, LLC DDMME24W7SA101
DDMME24W7SA101 picture photo
Mfg. Part Number
DDMME24W7SA101
Brief Description
DSUB 24W7 F SOD G50 CAD
Datasheet Download
DDMME24W7SA101.pdf
Availability of DDMME24W7SA101
QUANTITY
DDMME24W7SA101 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMME24W7SA101
Internal Part NumberEIS-DDMME24W7SA101
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMME24W7SA101
Related LinksDDMME24, DDMME24W7SA101 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMME24W7SA101 Details Description
Related parts for DDMME24W7SA101
RES SMD 154 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MINIATURE BASIC SWITCH datasheet.pdf
TVS DIODE 8.5VWM 15.9VC SMA datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 150V 8A TO220AB datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 30V 9A SOP8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
EMULATOR POD VAR XDS510/SPI510 datasheet.pdf
V/T REC PWRBLADE datasheet.pdf
CONN PLUG FMALE 19POS SILVR SLDR datasheet.pdf