ITT Cannon, LLC DDMMG50SF
DDMMG50SF picture photo
Mfg. Part Number
DDMMG50SF
Brief Description
DSUB 50 F PCB R/A G50 ZINC
Datasheet Download
DDMMG50SF.pdf
Availability of DDMMG50SF
QUANTITY
DDMMG50SF Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMMG50SF
Internal Part NumberEIS-DDMMG50SF
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMMG50SF
Related LinksDDMM, DDMMG50SF Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMMG50SF Details Description
Related parts for DDMMG50SF
RELAY TELECOM 4PDT 1A 4.5V datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD datasheet.pdf