ITT Cannon, LLC DDMV47X1PNK127
DDMV47X1PNK127 picture photo
Mfg. Part Number
DDMV47X1PNK127
Brief Description
COMBO-D 47X1 PIN ST PCB
Datasheet Download
DDMV47X1PNK127.pdf
Availability of DDMV47X1PNK127
QUANTITY
DDMV47X1PNK127 Order Process
Ship out your order
Specifications of DDMV47X1PNK127
Internal Part NumberEIS-DDMV47X1PNK127
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)DDMV47X1PNK127
Related LinksDDMV47X, DDMV47X1PNK127 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
DDMV47X1PNK127 Details Description
Related parts for DDMV47X1PNK127
BUZZER MAGNETIC 1.5V 12MM PCMNT datasheet.pdf
IC CURR LIMIT SWITCH 200MA 6UDFN datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 460MA 1.25 OHM datasheet.pdf
CONN PLUG 20POS CBL PIN datasheet.pdf