Murata Electronics North America DFC25R80P100LHA-TA1005
DFC25R80P100LHA-TA1005 picture photo
Mfg. Part Number
DFC25R80P100LHA-TA1005
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
DFC25R80P100LHA-TA1005.pdf
Availability of DFC25R80P100LHA-TA1005
QUANTITY
DFC25R80P100LHA-TA1005 Order Process
Ship out your order
Specifications of DFC25R80P100LHA-TA1005
Internal Part NumberEIS-DFC25R80P100LHA-TA1005
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship DFC25R80P100LHA-TA1005 today.
SeriesDFC25R80P100L
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DFC25R80P100LHA-TA1005
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
DFC25R80P100LHA-TA1005 Details Description
Related parts for DFC25R80P100LHA-TA1005
IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 18POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 10SIPH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
RELAY TIME DELAY DPDT 115VAC datasheet.pdf
IC FLASH 128MBIT 100NS 56TSOP datasheet.pdf
LMZF 5/12/135 3.5 BK datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf