Murata Electronics North America DFC31R84P075LHB-TA
DFC31R84P075LHB-TA picture photo
Mfg. Part Number
DFC31R84P075LHB-TA
Datasheet Download
DFC31R84P075LHB-TA.pdf
Availability of DFC31R84P075LHB-TA
QUANTITY
DFC31R84P075LHB-TA Order Process
Ship out your order
Specifications of DFC31R84P075LHB-TA
Internal Part NumberEIS-DFC31R84P075LHB-TA
Delivery TimeIn stock, ship DFC31R84P075LHB-TA today.
SeriesDFC31R84P0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4X4.5
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DFC31R84P075LHB-TA
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDFC31R84P, DFC31R84P075LHB-TA Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DFC31R84P075LHB-TA Details Description
Related parts for DFC31R84P075LHB-TA
CAP FILM 3300PF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
RELAY SSR AC 40A 140VAC PNL MNT datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.15A 20SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
GLOBAL LIMIT SWES GLSTOP ROLLER datasheet.pdf
CAP TANT 1.8UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
CONN CODING ELEMENT datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
CAP CER 510PF 200V NP0 1111 datasheet.pdf