Murata Electronics North America DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm
DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm picture photo
Mfg. Part Number
DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm
Datasheet Download
DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm.pdf
Availability of DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm Order Process
Ship out your order
Specifications of DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm
Internal Part NumberEIS-DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm
Delivery TimeIn stock, ship DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm today.
SeriesDFC31R84P075LHB-TA
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDFC31R84P075LHB, DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm Details Description
Related parts for DFC31R84P075LHB-TA1005/4x4.5mm
RES SMD 24.3KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V NP0 1808 datasheet.pdf
DAUGHTERBOARD ASSY SCRW VERS datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.74K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf