Murata Electronics North America DFC32R44P084LHATA1005
DFC32R44P084LHATA1005 picture photo
Mfg. Part Number
DFC32R44P084LHATA1005
Datasheet Download
DFC32R44P084LHATA1005.pdf
Availability of DFC32R44P084LHATA1005
QUANTITY
DFC32R44P084LHATA1005 Order Process
Ship out your order
Specifications of DFC32R44P084LHATA1005
Internal Part NumberEIS-DFC32R44P084LHATA1005
Delivery TimeIn stock, ship DFC32R44P084LHATA1005 today.
SeriesDFC32R44P084
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DFC32R44P084LHATA1005
MURATA Product CategoryMURATA Components
DFC32R44P084LHATA1005 Details Description
Related parts for DFC32R44P084LHATA1005
FUSE GLASS 8A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IDC CABLE - HSC34H/AE34G/HSC34H datasheet.pdf
HEATSHRINK POLY 2" BLK 6" 3 PC datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 130K OHM 1206 datasheet.pdf
FULLY COATED STD 316 TIE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC RCVR/DRVR 5V DIFF ECL 8-TSSOP datasheet.pdf
RES 56K OHM 1/2W 5% CF MINI datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf