Murata Electronics North America DFCL22G32LANAA-RB4
DFCL22G32LANAA-RB4 picture photo
Mfg. Part Number
DFCL22G32LANAA-RB4
Datasheet Download
DFCL22G32LANAA-RB4.pdf
Availability of DFCL22G32LANAA-RB4
QUANTITY
DFCL22G32LANAA-RB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of DFCL22G32LANAA-RB4
Internal Part NumberEIS-DFCL22G32LANAA-RB4
Delivery TimeIn stock, ship DFCL22G32LANAA-RB4 today.
SeriesDFCL22G32L
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-DFCL22G32LANAA-RB4
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksDFCL22G32, DFCL22G32LANAA-RB4 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
DFCL22G32LANAA-RB4 Details Description
Related parts for DFCL22G32LANAA-RB4
Crystal 11.98135MHz 30ppm Series 60 Ohm -10°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
IC XDCP QUAD 4X10K EE 20-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 825K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES SMD 1.62KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
RES 38.3K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 380MA 680 MOHM datasheet.pdf
RES 1.96K OHM .3W 1% RADIAL datasheet.pdf
6P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 4KV 100MA AXIAL datasheet.pdf
PLUG-IN EXHAUST SILENCER 8MM datasheet.pdf